Evinizin dekorasyonunu yapıyorsunuz fakat sizi dış dünyayla bağlantılı hale getiren tv için bir oluşum, tasarım henüz düşünemediyseniz patlatma mozaik taşlardan yararlanabilirsiniz.Çeşitlerin ve öreklerin en güzeli sitemizde mevcuttur.Birbirinden farklı modeller sitemiz linklerinde varlığını korumaktadırlar.Tasarımınıza karar ve yön vermek için doğru adrese geldiniz ve hem bohem hem şıklık katacak patlatma taş modellerimiz başınızı döndürecek.

Patlatma taş seçenekleri

Patlatma taş çeşitleri renkleri,dokuları,şekilleri ve motifleriyle özel bir kullanım alanı oluşturmanız için birebirdir.Tv üniteleriniz de veya otel lobilerinde dikkatleri üzerine çekmeyi sever. Aşağıya daha önce yapmış olduğumuz patlatma taş model uygulamalarının resimlerini koyduk dilerseniz istediğiniz renk ve model ile sizin ofisinize evinize de uygulayabiliriz.Ürünlerimiz 0 kendi imalatımız olup özenle sizler için üretilmektedir. Tasarımınıza özel sunumlar,koleksiyonlar ve üretimler yapmaktayız.İstediğiniz ebatlarda ve desenlerde uygulamalarımız mevcuttur.Bugün bir çok şehir ve ülkeye ihracatının yaptığımız özel seri taşlarımız neden sizlerin evlerinde de olmasın?

Patlatma taş Nasıl yapılır?

Patlatma taşlar,mermer kesme makineleri ile kesimi gerçekleşir.Patlatma taş denmesinin nedeni ise makine bıçaklarıyla pürüzlü bir hale getirildiği içinidir.Bu taşlar genel olarak kabul edilen 2×2,3×3 ölçülerinde kesilir ve filelenerek mekana yapıştırılır.Bu işlemler tamamen el işçiliği ile yapılır ve desenlerin düzgün olabilmesi için titizlik gerektirir..Yani bin bir zahmet ve emekle güzel bir görüntüye ulaşabilirsiniz.Döşenen bu taşlar streç bir film ile kaplanıp paketlenir.Rağbet,ve istek gören bu modellerimiz sitemizde de mevcuttur.Linkler yoluyla ulaşabilirsiniz.

Bu işin özünde çok fazla emek vardır.El işçiliği alın teri vardır.Titizlikle yapılmayan işlemeciliğin ,desenlerinin tam oturmaması o emeğin bir hiçe sayılmasına neden olur.Yapım aşamalarına şahit olursanız eğer ne demek istediğimizi daha net bir şekilde anlayacak ve göreceksiniz.

İşin sonuna gelindiğinde yaptırmış olduğunuz sanat eserinize bakıp iyi ki diyeceksiniz ve doğru seçimi yaptığınıza emin olacaksınız bizden söylemesi.Düşlerinizdekinden de daha iyi olduğunu görünce mutlu olacak ve neden daha önce yaptırmadığınız için pişman olabilirsiniz.

Mozaik taşların her biri için özenle ve titizlikle çalışıyoruz. Mekanlarınıza ışıltı katmak ve hayat vermek için uğraşıyoruz.Dilerseniz sizde sitemiz aracılığı ile iletişime geçip evinize neşe katabilirsiniz.

Patlatma Taş Seçenekleri için Tıklayabilirsiniz