HAKKIMIZDA

Türkiye’nin modern teknolojisi ile mermere hayat veren Acarstone, 2001 yılından beri sektörün içinde olup 2006 Afyon’da kuruldu.

Acarstone taş ocaklarından elde edilen blokları estetik ve modern teknoliji ile şekillendirip yeni bir form kazandırarak kaliteli, uygun fiyatlı ve sağlam ürünler haline getirip tüm dünyaya ihraç eden Ortadoğu’nun en büyük ithalat ve ihracat firmalarından birisiyiz. Modern ve en son teknolojik donanıma sahip olan fabrikalarımızla Mermer, Traverten, Oniks, Limestone, Bazalt, Andezit, Heykel, Mozaik, Patlatma Taş, Masa, Sehpa, Merdiven Basamak, Dekoratif Aksesuar, Lavabo, Kurna, Duş teknesi, Küvet gibi ürünlerin üretimi için renklerinden ödün vermeden çalışan sayılı Afyon firmalarından birisiyiz. Üstelik sahip olduğumuz ocaklardan çıkartılan blokları, sorunsuz bir şekilde transferini ve satışını yaparak yapı sektörünün doğal taş ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Aldığımız inşaat ve otel projelerinin tüm doğal taş ihtiyacını bir arada yürüterek, sizlere en uygun maliyet ile sorunsuz işçilik ve şıklığı bir araya getirip, siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur ve onur duyuyoruz.

Firmamızın ana prensipleri hızlı ve zamanında teslimat , koşulsuz müşteri memnuniyeti , tüm kullandığımız ürünlerin A kalite olması ve çalışma fırsatı bulduğumuz müşterilerimizin bu prensipleri asla değiştirmeyeceğimizden emin olmasıdır. Bu yönde bireysel ve kurumsal müşterilerimize uygulamasını yapmış olduğumuz mermer masalar, mermer sehpalar, dış cephe kaplama işleri ile ilgili sürekli olumlu geri dönüş almaktayız.

Hedefimiz, güven, istikrar, kalite ve ürün çeşitliliği ile sürdürülebilir çevreci madencilik faaliyetine devam edebilmektir.

Vizyonumuz
Ülkemizin doğal taş ihtiyacını karşılamada etkin, rekabetçi ve dinamik yapıda millî bir arama ve üretim şirketi olmaktır.

Misyonumuz
Ülkemizin doğal taş üretimini artırmak amacıyla yurt içi ve yurt dışında arama ve üretim faaliyetlerinde bulunmak ülke ekonamisine katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

  • Güven
  • Saygı
  • Cesaret
  • Kararlılık
  • Mükemmeliyetçilik
  • Eşitlikçilik