Şöyle göz dolduran güzel ve şık bir masaya ne dersiniz? Zahmete girmeye değer dediğinizi duyar gibiyiz. Bakımı temizliği her şeyi sizin için tamamsa gelin detaylıca size mermer masanın artılarının ve eksilerini açıklayalım.

Mermer bilindiği üzere uzun yıllardır hayatımızda olan bir hammaddedir.

Şık ve zarafetiyle bulunduğu alanı daha da güzel gösteren mermer masalar güzelliklerinin yanında elbetteki dezavantaj sayabileceğimiz yanları da yok değildir.

Mermer masanın artıları

Bir çok avantajının yanında bizce en büyük artısı mermer masanın zerafetidir. Güzelliğidir. Koca salonda heybetiyle göz doldurmasıdır. Kalabalık misafirleriniz geldiğinde o sıcak mermer masanın etrafında toplanıp hoş sohbet etmek sizce de kulağa hoş gelmiyor mu?

Formunu, seklini istediğiniz gibi ayarlayabiliriz.Desenlerini,renklerini evinize sadelik aynı zamanda şıklık katacaktır.Bembeyaz bir oturma grubuna siyah veya altın rengi sehpalar veya siyah oturma grubuna beyaz masalar çok yakışacaktır.

Mermer Masanın Püf Noktaları Dikkat edilmesi Gerekenler

Eviniz için mermer seçmeden önce ince eleyip sık dokumanız lazımdır.Alacağınız yerden,alacağınız mermer desenini ,rengine kadar iyi düşünüp,araştırıp almalısınız.Mermer genel anlamda sağlam bir yapıdır ama yine de temkinli olmakta fayda vardır. Araştırmanız lazımdır.Bakımını ve temizliğini iyi takip etmelisiniz.Bakteri ve küfe karşı dayanıklı olsalar dahi mermerler sıcak bir şey karşısında sarabilirler.Bunun için direkt sıcakla temas kurmayınız.

Mermer ağır bir materyaldir. Tek kişinin veya iki kişinin kaldırabileceği bir malzeme değildir.Yerini ve konumunu iyi düşünüp tek seferlik koymalısınız.

Mermer masada hemfikirsek lütfen web sitemizden üzerinden veya iletişim adreslerimizden bizlerle

irtibat kurabilirsiniz.

Daha Fazla Mermer Masa Veya Mermer Sehpa Modelleri için