Mermer mozaik sitemiz web adresinde en ince ayrıntısına kadar bulabilir ve detaylı açıklamalarıyla okuyabilirsiniz. Tamamı bizler tarafından üretilen emek emek işlenen binlerce çeşit bulunuyor. Modellerin tamamı el yapımı ve özel tasarımlardır.Motifleri eşsiz ve benzersizdir.Dış ülkeye ihracatını yaptığımız motiflerimize bakmak isterseniz sitemizde mevcuttur. Türkiye de eşsiz desenlerde üretilen firmamız tarafından satışı yapılan mozaik taşlara daha detaylı bakalım.

MODELLER

Mermer mozaikler, banyonuzda,tv ünitesinin arka duvarında, ofislerinizin lobilerinde muhteşem şekil ve renkleriyle göz doldururlar.Mekanınıza derinlik ve incelik katarlar.Tezgah arası,bar üstü veya bar masası önü gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Aşağıya daha önceden yapmış olduğumuz örnekleri bıraktık dilerseniz, inceleyebilirsiniz. Sitemizde mermer mozaikler firmamız bünyesinde hangi işleme tabi tutulduysa ona göre isimlendirildi.Bu sektör alanında renklerine,motiflerine,ebatlarına göre değerlendirilmektedir.Zevkle ve büyük uğraşlarla yaptığımız taş motiflerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.ömürlük kullanım için çeşitli testlere tabi tutuyoruz. Mermer mozaikler, pek çok alanda kullanılmaktadır.Kış bahçelerinde, banyonuzda,tv ünitesinde .Mermer mozaik masa ve sehpalarda da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.Camilerimizde de süsleme amacıyla kullanıldığına pek çok kez şahitlik etmişizdir.Nerede ve ne zaman kullanırsanız kullanın o mekana farklı bir hava katacaktır.

VAZGEÇİLMEZDİR

Mermer mozaik fiyatları emeğine rağmen çok fazla maliyetli bir işlem değildir.Geçmişten günümüze sürüklenen bu değerli ve emek gerektiren taşlar evlerinizde,banyolarınız da,ofislerinizde boy göstermektedir.Hayat stilinize uygun standartlarda uygulama yapılıp mekanınıza farklılık katmak amacıyla bizleri sitemiz aracılığıyla sizlerle buluşturuyoruz.

Modelleri ve renkleri sizler için ayrıca tasarlıyoruz ve size sunuyoruz.Zarafti,duruşu,güzelliğiyle Türkiye de bir çok alanda kullanılan mozaik taşlar ruha ve göze hitap eden motifleriyle sıcacık bir ortam yaratıyor.

Mermer mozaik satışları suan öyle bir noktaya taşındı ki hemen hemen her alanda karşımızda mermer mozaik taşlar olur hala geldi.Sizlerde uygulamalarınız için en doğru adres olarak bizlere ulaştınız ve biz de sizin tasarımınız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.

Ürünlerimize göz gezdirip evet bu model benim evimde de almalı derseniz daha detaylı fiyat ve model için bizlerle iletişime geçin.

Mermer Mozaik Çeşitleri için tıklayabilirsiniz