Mermer projelerinizi en iyi noktaya taşıyan metaformik kayaç türüdür. Nereye alıp koysanız oraya kendi havasını üfleyen.nefes veren hayattır.Pek çok mimaride de kendine has özelliklerini üflemesi ve can vermesi için kullanılır.Estetik yönünün yanında dayanıklılığı ile de tercih sebebi olan mermerin bir çok renk seçeneğini de göz önünde bulundurursak gerçekten hepsi de çok mantıklı ve akıllıca seçimlerdir.

Ülkemizde mermer ocağının fazla olması mimarimize, kültürümüze ve yaşam tarzımıza ilham olmuştur. Bu metaformik kayaçlar öncelerden de bilinmesine rağmen günümüzde değeri çok daha fazladır.Gerek iç mekan gerek dış mekan kaplamalarında,evlerinizde ki,ofislerinizde ki aksesuarlardan müzelerdeki taş yapılarda heykellerde,ibadethanelerimiz olan camimizde, tapınaklarda pek çok farklı şekilde ve motifte karşımıza çıkmaktadır.

Kalite ve standartlarına uygun biçimde hemen her alanda kullanılan mermer dünya pazarında da popüler olan bir kayaç türüdür.İtalya’dan,Çin’e ,Amerika’dan ,İspanya’ya kadar çok fazla ülkede mermer yapıların olduğu gerçekten kaliteli ve mimaride tercih edilen bir ürün olduğunu bizlere fısıldar gibi.Yer döşemeleri,duvar döşemeleri aklınıza gelecek her alanda hayatımızın içinde olan mermer ahengiyle projelerimize ilham oluyor.

Kaliteli yapı malzemesi mermeri,yer döşemesi olarak kullanabilirsiniz.Farkınızı ortaya koymuş olursunuz.Soğuk beton görüntüsündense sıcacık görüntüsüyle sizi karşılayan mermer bir döşemeniz olsun istemez misiniz?Çürük damar,çatlak dolgu,killi damar gibi belki de daha önce adıni duymadığınız pek çok türü vardır.En iyi döşeme malzemesi olarak bilinen mermeri hayatınıza sokmakta henüz geç kalmış sayılmazsınız . Ömürlük olan mermer yer döşemesi kalite bakımından bir numaradır.

Mermerler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak yeniliklere açık olmak istiyorsanız ve mekaniniz zenginleştirmek isterseniz web adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.Böylesine zengin mermer ocağı olan ülkemizde sizin mekanınızda neden mermer bir yapı,aksesuar bulunmasın ki?

Mermer Heykel Ürünlerimiz veya Aksesuar Süs Eşyası için ulaşım sağlayabilirsiniz.