Duşakabin seçeneklerinin yanı sıra teknelerinin de seçimi bir o kadar çeşitlidir.Pek çok şekilde ve ebatta model vardır.Her birinin kullanımı bakımı kendi içinde avantaj ve dezavantajlarıyla doludur.Biz bu yazımızda mermer duş tekneleri hakkında konuşacağız.

Duşakabin zeminleri,mermer,akrilik ve porselen olabilmektedirler.Bizler bu yazımızda banyolarınızda mermer tekne kullanımı hakkında size genle bir bilgilendirme yapacağız.

Nemli alanla mermer kullanımı

Mermer nemli ve ıslak olan banyolarda çok sık tercih edilen doğal taş ürünüdür.Mermer tek başına çok özel olan bir taş olması itibariyle banyolarda özel bir hava katmayı amaçlar.

Daha fazla  Mermer Modelleri ve Çeşitleri için tıklayabilirsiniz

MERMER BANYO DUŞ TEKNELERİNİN FAYDASI

TEMİZLİK

Mermerin pürüzsüz ve deliksiz yapısından dolayı temizliği en basit olan madde olduğu için nemli bir bezle veya saf suyla bile kolayca temizleyebileceğiniz yüzeyler arasındadır.Yüzeyinde bakteri barındırmaz ve küf tutmaz.

Tasarım

Evinizin tasarımcısı siz olduğunuz için ister koyu renk bir mermer seçin isterseniz de karmaşık desenli açık renkli bir mermer modeli seçin her türlü tasarıma ve projeye ayak uyduran materyal olduğundan dolayı şık bir görünüm sağlayacaktır.

Keyifli saatler

Mermer doğal yapısıyla hamam kültürünü evinize taşıyacağınız için eşsiz zaman sunar ve stresinizi alır.yorucu bir gün sonunda mermer konforuyla bütün stresten arınmış bir şekilde banyo keyfi sunar.

Ömürlük ürün

Dayanıklılığıyla bilinen mermer ürünler gerçekten ömür boyu kullanabileceğiniz ham maddelerdir.Kullanımda dikkat ederseniz yüzey sızdırmazlığı yasamadan çatlak vs olmadan profesyonel ellerce kurulumunu yaptırırsanız sonrasında verdiğiniz her bir kuruşu hak eden bir duş tekneniz olmuş olur.

MERMER DUŞ TEKNESİ İÇİN ULAŞABİLİRSİNİZ