Karar verme noktasında zorluk çekiyorsanız seçim yapmak gerçekten zorlayıcı olabilir. Bu gibi durumlarda hayalinize açılan bir pencere hayal edin ve o mekanda nasıl huzurlu olunur onu düşünün.

Materyali traverten veya mermer seçmeniz size üç farklı seçenek sunar. Kullanım yoğunluğuna göre hafif seçebilirsiniz,orta yoğunluklu seçebilirsiniz ve aşırı yoğunluklu seçebilirsiniz.Her ne kadar kullanım kolaylığı önemli olsa dahi görünümü de bir o kadar önemlidir.Peki sizin lavabonuz nasıl görünmeli? Traverter, görünüsüyle başlı başına bir tasarımdır zaten bunun için seçilen model temiz bir görünüme sahip olmalidir. Temiz bir görünüm elde etmek içinde kenarları olmayan model seçmelisiniz.Herkeste olmayan ama modern olsun isterseniz rağbet gören tezgah üstü lavabo tipini

tercih ederseniz istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz.

Lavabonuz için şık seçim yaptınız fakat travertenin kullanımı hakkında henüz bir bilgi sahibi değilsiniz. Bu yazımızda size traverten lavabo kullanımının avantaj ve dezavantajlarından bahsedeceğiz.

Travertenin Lavabo kullanım şekli

Hem göze hem de uygun maliyetiyle ceplere hitap eden traverten muhteşem bir ham maddedir. İyi bir görünüm için bakım yapmanız gerekir.

Travertenin Lavabo kullanım şekli Artıları

Şık bir görünüm sağlar.Lüks bir malzemedir ve bundan dolayı aşırı dayanıklıdır ısıya sıvıya karşı herhangi bir önlem almanıza gerek yoktur. Bunun için banyonuzda traverten seçimi yapmak gayet iyi bir seçimdir Doğal taş olduğu için çevre dostudur. Dikkat çekicidir  ve göze hitap eder.

Travertenin Lavabo kullanım şekli Eksileri

Delikli yapısından dolayı su emiliminde sıkıntı yaşamamak adına firmalar çeşitli testlere tabi tutarlar. Zamanla sudan dolayı aşınma yaşayıp  travertenin  formuna zarar verebilir görünümünü bozabilir. Bir diğer hususta şudur ki su çekilmesiyle birlikte sıcaklığın düşük olduğu zamanlar sıcak soğuk farkından dolayı çatlayabilir.

Bu konuda biz firmamız adına size en doğru tercihinizi yapabilmeniz adına yanınızdayız. Alanında yetkin personellerimiz ile çözüm odaklı, hayalinize uygun seçimler için bizimle iletişime geçin.

Traverten Çeşitleri veya Traverten Lavabo Çeşitleri için ulaşım sağlayabilirsiniz